Wykonujemy projekty sklepów internetowych opartych o WordPress + WooCommerce. Każdy sklep internetowy wyposażony jest w technologię dokonywania szybkich przelewów takich jak PayPal czy PayU.

Zapewniamy starannie przemyślany koncept wyglądu sklepu internetowego, który będzie przejrzysty, a zarazem funkcjonalny. Przełoży się to na większe zainteresowanie ze strony przyszłych klientów. Potrzeby naszych klientów bez wątpienia traktujemy priorytetowo i z uwagą wsłuchujemy się w ich oczekiwania, dlatego też każdy projekt staramy się maksymalnie dostosować do oczekiwań i potrzeb danej branży. Ponadto zawsze chętnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej działalności e-commerce, zarówno funkcjonalne jak i estetyczne.

+
Zaufanych klientów
+ 0
Wdrożonych projektów
+ 0
Lata doświadczenia

Sklepy Internetowe

BASIC

od 2000zł

STANDARD

od 2500zł

PREMIUM

od 4000zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

BASIC

od 2000zł

STANDARD

od 2500zł

PREMIUM

od 4000zł

Darmowa domena (.pl) przez pierwszy rok
Ilość zakładek
onepage z funkcją sprzedaży
do 5 podstron (zakładek)
do 10 podstron (zakładek)
Mapka lokalizacyjna
Formularz kontaktowy

Informacje praktyczne

Czym jest WordPress?

WordPress dzięki wtyczce WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem eCommerce na świecie. Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń. WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów internetowych — więcej niż jakiekolwiek inne platformy. To również ważny gracz na polskim rynku.

Czym jest WooCommerce?

WooCommmerce to jedno z tysięcy rozszerzeń (tzw. wtyczek) do WordPressa. Głównym zadaniem jest przekształcenie naszej strony w działający sklep internetowy. Wtyczka dostępna jest w polskiej wersji językowej, a sam mechanizm jej działania i obsługa są dość proste. Możemy wprowadzać produkty, definiować ich parametry (opisy, zdjęcia, cena, stan magazynowy). Osoby przeglądające naszą stronę zyskają funkcjonalność koszyka – będą mogły zamówić oferowany przez nas asortyment szybko i wygodnie.