Hosting

Dlaczego warto wybrać nasz hosting?

Hosting w chmurze to tanie i bezpieczne rozwiązanie dla twojej strony internetowej, sklepu lub aplikacji web. Poniżej prezentujemy pakiety hostingu www wraz z pełną specyfikacją. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom serwery, z których korzystamy są w pełni bezpieczne oraz wydajne.

BASIC

50zł/rok

10 GB
Na Start

STANDARD

100zł/rok

Optymalny
20 GB

PREMIUM

200zł/rok

Profesjonalny
50 GB

*Do każdego z pakietów istnieje możliwość dokupienia przestrzeni dyskowej w kwocie 25zł za każde dodatkowe 5GB.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Administracja

Czym jest administracja strony internetowej ?

Administracja strony internetowej lub sklepu internetowego – jest to wsparcie związane z poprawnym działaniem witryny. Przejmujemy wtedy obowiązki związane z całorocznym poprawnym funkcjonowaniem strony bądź sklepu.

BASIC

300zł/rok

strony internetowe

STANDARD

500zł/rok

małe i średnie sklepy

Rozszerzony

od 800zł/rok

indywidualny

* W przypadku posiadania przez klienta wykupionej usługi hostingu istnieje dodatkowa możliwość przywrócenia kopii zapasowej do 7 dni wstecz.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

** Zmiany i edycje zawierające się w wymiarze czasu pracy do 1h/mies. pracy webmastera. Wszelkie bardziej złożone modyfikacje strony takie jak np.: zmiany w layoucie (układzie) strony, dodanie nowych zakładek/podstron itp. lub prace wykraczające poza określony w ofercie wymiar czasu są wykonywane przez webmastera za dodatkową opłatą. Wyceniane są one indywidualnie pod względem skomplikowania oraz czasochłonności.