Wykonujemy projekty sklepów internetowych opartych o WordPress + WooCommerce. Każdy sklep internetowy wyposażony jest w technologię dokonywania szybkich przelewów takich jak PayPal czy PayU.

Zapewniamy starannie przemyślany koncept wyglądu sklepu internetowego, który będzie przejrzysty, a zarazem funkcjonalny. Przełoży się to na większe zainteresowanie ze strony przyszłych klientów.

  • 12-mc gwarancji na wykonany projekt
  • Szkolenie z obsługi sklepu
  • Zawsze do twojej dyspozycji
  • Profesjonalne rozwiązania
Zaufanych klientów
0
Wdrożonych projektów
0
Lata doświadczenia
Sklepy Internetowe

BASIC

od 500zł

STANDARD

od 1200zł

Logo + Wizytówka

PREMIUM

od 2000zł

Logo + Wizytówka


*Poprawka – polega istotnie na wprowadzeniu zmian w istniejącym projekcie. Dotyczy m.in zmiany kolorystyki, wielkości bądź stylistki tekstu, dodanie lub usunięcie elementów graficznych itp.

*Modyfikacja Projektu – polega na całkowitej zmianie koncepcji projektu strony bądź dodaniu kolejnych elementów, które w znaczącym stopniu zmieniają wygląd i działanie strony. Dodatkowe modyfikacje w zależności od stopnia skomplikowania od 30 zł/godz.

Informacje praktyczne

Czym jest WordPress?

WordPress dzięki wtyczce WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem eCommerce na świecie. Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń. WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów internetowych — więcej niż jakiekolwiek inne platformy. To również ważny gracz na polskim rynku.

Czym jest WooCommerce?

WooCommmerce to jedno z tysięcy rozszerzeń (tzw. wtyczek) do WordPressa. Głównym zadaniem jest przekształcenie naszej strony w działający sklep internetowy. Wtyczka dostępna jest w polskiej wersji językowej, a sam mechanizm jej działania i obsługa są dość proste. Możemy wprowadzać produkty, definiować ich parametry (opisy, zdjęcia, cena, stan magazynowy). Osoby przeglądające naszą stronę zyskają funkcjonalność koszyka – będą mogły zamówić oferowany przez nas asortyment szybko i wygodnie.