Projektujemy loga, logotypy, wizytówki, banery oraz wszelkiego rodzaju ulotki reklamowe, w tym identyfikację wizualną firm i usług. 
Z pewnością wykonujemy wszelkie projekty graficzne. Przede wszystkim tworzymy dedykowane grafiki i posty na fanpage oraz reklamy na potrzeby kampanii w social media. Pomagamy także założyć oraz skonfigurować profile firm w najpopularniejszych portalach w sieci, takich jak Facebook, Instagram, Youtube.

W naszej ofercie znajduje się również fotografia reklamowa, ofertowa i produktowa.
Z przyjemnością podejmiemy się także wykonania zdjęć waszego biura lub oferowanych przez was usług i produktów.
W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy w ofercie także pakiety fotografii architektury i wnętrz wraz z home staging’iem, które są podstawą do korzystnej sprzedaży lub wynajmu lokalu. Wykonujemy również fotografie okazjonalne oraz inne zlecenia (w tym obróbkę zdjęć).

Usługi graficzne

GRAFIKA INTERNETOWA

od 100zł

IDENTYFIKACJA FIRMY

od 200zł

FOTOGRAFIA

od 500zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

*Zlecenia nietypowe – wykonujemy również inne zlecenia, w tym nietypowe. Jeśli potrzebują Państwo usługę, której nie ma powyżej, to prosimy o kontakt. Na pewno wysłuchamy i doradzimy rozwiązanie.